Perakende için No Code

Perakende için No Code

Önemli perakende şirketlerinin IT Yöneticileriyle bir araya gelip harika bir workshop yaptık

Endüstri muazzam bir hızla değişiyor. Müşteriler daha fazlasını bekliyor ve perakendecilerin değişimi tepki vermesi gerekiyor. Geçtiğimiz hafta (01.02.2020), değişim endüstrisinin sahip olduğu ve No Code development'ın sunduğu fırsatları keşfetmek için ITRetail organizasyonu tarafından düzenlenen perakendecilerle bir araya geldik.

Perakende, en dinamik iş alanlarından biri. Son müşterilerinizi doğru tahmin etmeli ve iş süreçlerinize en hızlı şekilde yansıtmalısınız. No Code geliştirme ve Octopod perakendecilere muazzam fırsatlar sunuyor.

Octopod'un en fazla fayda sağlayabileceği en önemli alanlar;

BI ve Dashboardlar

Birçok perakendecinin satış kanalı performanslarını (mağazalar, çevrimiçi vb.), ürün verilerini vb. izlemek ve analiz etmek için verilerini görselleştirmesi gerekir. Octopod, yönetimi sağlamlaştırmak için kolay kontrol panelleri ve ayrıntılı bilgi için detaylı raporlar sunabilir.

Operasyonel İş Verimliliği

Perakende şirketleri dijital dönüşümleri ve operasyonel verimlilikleri için her zamankinden daha fazla yazılıma ihtiyaç duyuyorlar. Örneğin; çoğu perakendecinin tüketicilerden talep almak ve onları takip etmek için bir Müşteri Destek sistemine ihtiyacı vardır. Bu, genel müşteri memnuniyetini artırmaya yardımcı olacaktır. Diğer birçok örnek tartışmaya açıldı.