Görsel
Geliştirme

Geliştiriciler için geliştirme ortamı işin kalbinde yer alır. Octopod geliştiricilerin çok seveceği görsel bir ortamı sunar.Kolay öğrenilen geliştirme araçlarınısayesinde keyifle uygulama geliştirebilirsiniz. Octopod Studio web tabanlı geliştirme aracı sayesinde her yerden her cihazdan sisteme bağlanıp, geliştirme yapma ve yayınlama imkanı sağlar. .

Devamı

Mükemmel Esneklik

İşiniz için esnekliğin en büyük başarı faktörü olduğunun farkındayız. Octopod platformu iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretmenizi sağlar. Geliştirdiğiniz uygulamalar iş hayatınızın gerektirdiği değişim ve dönüşüme cevap verecek şekilde güncellenebilmelidir. Octopod sayesinde canlıdaki uygulamalarınızı hızla ve kolayca değiştirip güncelleyebilirsiniz.

Devamı

Geliştiriciler İçin

Yazılımcılar için yazılımcılar tarafından geliştirildi. Geliştiriciler, Octopod Studio'da alışık oldukları geliştirme ortamını bulacaklar.

Devamı

Buluta Taşının

Octopod Amazon AWS® ve Microsoft Azure® gibi endüstri liderlerinin altyapısını kullanır.Uygulamalarınızı Octopod Cloud üzerinden hiç çekinmeden kullanabilirsiniz. Eğer kendi sunucularınızda kullanmak isterseniz bunun için çözümümüz hazır.

Devamı

Octopod ile ne yapabilirim ?

Octopod, her türlü iş yazılımını geliştirmek için tasarlanmıştır ve bugüne dek yüzlerce iş uygulaması ve iş akışı Octopod ile sorunsuz bir şekilde geliştirilmiştir. CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)'den SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi)'e kadar bir çok uygulamanın geliştirilmesi ve mevcut ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemleri ile entegre edilerek kullanılması mümkündür.