Şimdiye kadar ki
En hızlı Geliştirme

Başarının en büyük faktörü iş hayatındaki değişikliklere hızlı ayak uydurabilmektir. Octopod'un hızla öğrenilen geliştirme metodu ile mevcut yazılımlarınıza ek yazılımları kolayca geliştirebilirsiniz.

Kayıt olun ve 30 sn.içerisinde kullanmaya başlayın

Hazır şablonlar sayesinde hızla devreye alın

Octopod Manager ile görsel ve sezgisel gelişim

Octopod Agile geliştirme değerlerini benimser

Mükemmel Esneklik

İşiniz için esnekliğin en büyük başarı faktörü olduğunun farkındayız. Octopod platformu iş hayatınızdaki ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretmenizi sağlar. Geliştirdiğiniz uygulamalar iş hayatınızın gerektirdiği değişim ve dönüşüme cevap verecek şekilde güncellenebilmelidir. Octopod sayesinde canlıdaki uygulamalarınızı hızla ve kolayca değiştirip güncelleyebilirsiniz.

Kendi sunucularınızda veya Bulutta

Octopod sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda bulutta veya sizin kendi sunucularınızda çalışabilir.On Prem modelimiz sayesinde kendi sunucularınız üzerine kurulum yaparak kaynaklarınızı jendiniz yönetebilirsiniz.


Uygun modeli belirlemek için uzmanlarımızla iletişime geçin
Tek Tasarım, Çoklu kullanım

Yaptığınız tasarımlarının aynı anda hem Apple iOS hemde ® Android OS ® destekleyen cihazlarda çalışır.

Responsive tasarım

Octopod Manager da yaptığınız tasarımlar uluslar arası standartlarda responsive olrak karşınıza çıkar.

Verileriniz Güvende

Octopod ile datalarınız hep size ait.Online geliştirdiğiniz tüm tasarımlarınızı download edebilir ve kendi sunucularınızda çalıştırabilirsiniz.

Digital Dönüşüm

Yazılım geliştirme Dijital Dönüşümün kalbidir.İşinizi Dijitalleştirin,verilerinize her yerden, her zaman ve istediğiniz cihazdan erişin. Çalışanlarınızı, Müşterilerinizi ve Tedarikçilerinizi dijital ortamda birleştirin.

Octopod'un hızlı yazılım geliştirme aracı sayesinde, digital dönüşümünüzü 20 kata kadar hızlandırın. Kolayca geliştirdiğiniz uygulamaları hızla canlıya alın.Sonuçlara hızla ulaşın işinizi daha iyi yönetin, gelişmelere ayak uydurun rakebette yerinizi kaybetmeyin.

Devamı

Verileri görselleştirmek, grafik raporlar çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Octopod Manager ile datalarınıza kolayca bağlanın ve Sorgu sihirbası sayaesinde kendi SQL sorgularınızı sürükle bırakla oluşturun.

Devamı

Kodlama gerektirmeden Octopod Asistan ile hatırlatıcı mailler, smsler, push bilgilendirmeler gönderin. Mail dinleme sistemi ile mail alın, yöneticilerinize periyodik raporları otomatik gönderin, web servislere bağlanın data alın/verin. Octopod entegre yazılımlar geliştirmenize imkan sağlar.

Devamı

Octopod ile ne yapabilirim ?

Octopod, her türlü iş yazılımını geliştirmek için tasarlanmıştır ve bugüne dek yüzlerce iş uygulaması ve iş akışı Octopod ile sorunsuz bir şekilde geliştirilmiştir. CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi)'den SCM (Tedarik Zinciri Yönetimi)'e kadar bir çok uygulamanın geliştirilmesi ve mevcut ERP (Kurumsal Kaynak Planlaması) sistemleri ile entegre edilerek kullanılması mümkündür.

Bulutta Büyüme

Octopod endüstri lideri bulut servis sağlayıcılarının altyapıları üzerinde çalışmaktadır. Amazon AWS® ve Microsoft Azure® kesintisiz iletişimi garanti eder.Yoğun yüklere hazır uygulamalarını yayınlayın keyifle ve güvenle kullanmaya devam edin. Kendi sunucularında çalışmak isteyen müşterilerimiz için mühendislik desteği sunarız.

Devamı

Yazılımcılara Ücretsiz

Yazılımcılar için geliştirildi.Profesyonel geliştiriciler ücretsiz hesap oluşturarak platformu tüm özellikleri ile kullanabilirler .

Devamı

Görsel Tasarım Aracı

Geliştiriciler için geliştirme ortamı işin kalbinde yer alır.. Octopod geliştiricilerin çok seveceği görsel bir ortamı sunar.Kolay öğrenilen geliştirme araçlarınısayesinde keyifle uygulama geliştirebilirsiniz. Octopod Manager web tabanlı geliştirme aracı sayesinde her yerden her cihazdan sisteme bağlanıp, geliştirme yapma ve yayınlama imkanı sağlar. .

Devamı