DİJİTALLEŞME İÇİN KAÇINILMAZ ÇÖZÜM

DİJİTALLEŞME İÇİN KAÇINILMAZ ÇÖZÜM

MOSB Yenilik Merkezinin organizasyonu ile gerçekleşen Dijitalleşme için Kodsuz Programlama teknolojileri tartışıldı.

MOSB Yenilik Merkezinin organizasyonu ile gerçekleşen Dijitalleşme için Kodsuz Programlama teknolojileri tartışıldı. Octopod İş Geliştirme Müdürü Tunç Eryiğit'in de konuşmacı olduğu etkinlikte Octopod Platformunun dijital dönüşümdeki hızlandırıcı rolü örnek projelerle anlatıldı.

Güney Caroline Üniversitesi (UofSC) Uygulamalı Yenilik ve Çözüm Merkezi Direktörü Prof. Dr. Neşet Hikmet'in "Kodsuz Programlama Yaklaşımları" konuşmasıyla açılan etkinlikte Tunç Eryiğit "Kodsuz Yazılımların Dijital Dönüşümdeki Yeri" başlığı altında kodsuz yazılım geliştirme platformlarının dijital dönüşümde sağladığı faydalara odaklandı.

Ülkemizin önemli mühendislik firmalarından ve Octopod Platformu kullanıcısı olan TİMFOG Mühendislik İş Geliştirme Direktörü Yiğit Karacı'da kodsuz yazılım geliştirme platformu kullanıcısı ve uygulayıcısı olarak yaşadıkları deneyimleri MOSB Yenilik Merkezi üyeleri ile paylaştı.

 

Octopod olarak Kodsuz Geliştirme alanındaki öncü rolümüzü sürdürüyor ve ülkemizdeki dijital dönüşüme katkı sunarak ülkemiz işletmeleriyle paylaşmaktan gurur duyuyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.